Unboxingy a jiná videa

Unboxing 4

20. srpna 2014 v 21:42 | Kane
Ahoj,
dnes vám přináším další unboxing. Tentokrát kvalita není úplně nejlepší, protože u nás v pokoji to celý den vypadalo, jako by se už mělo každou chvilku začít stmívat. Každopádně máte možnost podívat se, co pro vás chystám do soutěže (je to jen část). Věci mi poskytlo nakladatelství Fragment a já jsem mu za to moc vděčná. :) Tak doufám, že se na soutěž těšíte, že si užijete tohle video a třeba zanecháte nějaký pěkný komentář. :)

Kane

Unboxing 3

24. července 2014 v 16:17 | Kane
Ahoj,
dneska jsem natočila další unboxing. Tentokrát v balíčcích nejsou knihy, ale je v nich určitě něco stejně zajímavého. :) Jako bonus jsem vám přidala i scénu s dědou, který komentuje veškerý obsah. Písnička mi bohužel nevyšla na celé rozbalování, tak doufám přežijete nějakých třicet sekund bez hudby, nechtěla jsem tam přidávat už další. I tak jsem ale musela pár scén vystřihnout, protože jinak by video bylo moc dlouhé, ale o nic důležitého jste nepřišli. :) Doufám, že se vám video bude líbit a že budete rozumět, krapet jsem drmolila, protože jsem se nemohla dočkat "toho uvnitř". Nezapomeňte komentovat, likovat a dávat odběry. :)


Kane

Unboxing 2

22. června 2014 v 15:15 | Kane
Ahoj,
mám tu pro vás druhé video, tentokrát je to balíček z buxu. Vážně mě to baví, tak doufám, že vás také a dyžtak mírně přivřete oči nad tím střihem. Původně jsem to stříhat vůbec nechtěla, ale natáčela jsem to dvakrát a na každém videu se mi líbilo něco jiného, tak jsem to takhle dala dohromady.

Kane

Unboxing 1

12. června 2014 v 18:27 | Kane
Ahoj!
Dnes mi přišel balíček z bazošu, a tak jsem se odhodlala k natočení tohohle videa. Myslela jsem, že kvalita bude se sluníčkem lepší, ale tak co nadělám. :) Jsem moc ráda, že mám knihu doma, jen mě hodně mrzí, že je politá. Paní, která mi knihu prodávala, mě o ničem takovém neinformovala. Co se dá dělat, koupila bych si ji tak jako tak, jen mi to od ní přijde trochu nefér.
Doufám, že se vám bude video líbit a určitě mi napište, jestli chcete, abych podobná videa točila dál. :)

Kane

Nejlepší knižní hrdinové 2012

19. ledna 2013 v 16:01 | Kane
Ahoj!
Tohle video sem sice dávám pozdě, ale lepší pozdě než nikdy. Tohle světlo není nejlepší pro natáčení, když máte nekvalitní kameru, ale snad je to lepší než to předchozí. :) Doufám, že se bude líbit a napište mi i vaše oblíbené knižní hrdiny. :)
Tenhle skvělý projekt má na svědomí Dý.
PS: Nějak mi nedošlo, že ta hudba bude slyšet.

Kane

Nejlepší knižní hrdinky 2012

5. ledna 2013 v 15:21 | Kane
Po dlouhé době video. :) Snad se to dá poslouchat. Jinak tenhle skvělý projekt má na svědomí . No a zítra (snad) nejlepší knižní hrdinové, kterých je také požehnaně. A omlouvám se za kvalitu, málo světla dělá svoje.
(Jako vždy, úžasná miniatura. :D)


Určitě mi napište, jaké jsou vaše oblíbené hrdinky! :)

PS: Byl jste teď někdy někdo na blog.blog.cz? Komentáře jsou moderovány a komentáře ke změně vzhledu hl. stránky blogu smazány. :D Takhle končí blogerské povstání.
Kane
 
 

Reklama
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane