Únor 2013

Knižní páry

6. února 2013 v 17:31 | Kane
Ahoj,
tak mě napadlo, že je taky konečně čas, abych i já uvedla své hvězdné páry v knihách. :D Já sama si totiž ty vaše ráda projíždím. A vážně, někdy vrtím hlavou nad vaší volbou. Každý je jiný, uznávám, ale docela by mě zajímaly vaše důvody. :) Takže pokud máte "lásky" jinak, napište mi proč a koho. :)


Zdroj obrázků je team stickers
PS: Jo, zapomněla jsem zrušit "automatickou kontrolu textu", než jsem si toho všimla, bylo pozdě. :D

Pro zvětšení klikněte na obrázek


Samozřejmě to není vše. To je zatím jen to, co jsem našla. Postupem času vytvořím ikonky a dodělám celý seznam. :)
Kane

Recenze I Vykoupení

5. února 2013 v 13:49 | Kane |  Mám přečteno I Recenze

Autorka: Lauren Kate
Nakladatelství: Knižní klub
Počet stran: 312
Díl: čtvrtý, závěrečný
Překlad: Jana Jašová
Obálka: Angela Carlino

Anotace: (bux.cz)
Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže - žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?

Recenze I Princeta a Kapitán

1. února 2013 v 15:11 | Kane |  Mám přečteno I Recenze
Autorka: Anne - Laure Bondouxová
Počet stran: 388
Díl: další nejsou
Překlad: Eva Procházková
Nakladatelství: Perfekt


Anotace: (bux.cz)
Patnáctiletá princezna Malva, zákonitá dědička galnicijského trůnu, mimořádně vzdělaná a sečtělá dívka, má být provdána proti své vůli. Ona však chce o svém životě rozhodovat sama, a proto se rozhodne utéci. Bouře zažene její loď daleko na východ k bojovným kočovným kmenům. Prožívá úžasná dobrodružství a s neuvěřitelnou vytrvalostí překonává všechny překážky, cestu jí zkříží odvážný kapitán Orfeus a ona se do něj zamiluje…
Hlavní hrdinové spolu s dalšími pěti členy posádky se musí podrobit zatěžkávacím zkouškám, v nichž poznávají cenu pravého přátelství a nacházejí smysl života. Jejich cesta připomíná bájnou dobrodružnou plavbu antickým světem a upoutá každého čtenáře.
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane