Leden 2013

Recenze I Drakova přísaha

23. ledna 2013 v 17:31 | Kane |  Mám přečteno I Recenze
Autorky: P. C. Castová a Kristen Castová
Nakladatelství: Knižní klub
Díl: novela ke Škole noci (čtěte po 8. díle)
Počet stran: 127
Překlad: Jana Kunová
Ilustrace: Kim Donerová
Obálka: Diana Delevová, Ondřej Nývlt

Obsahuje spoilery na osmý díl Školy noci.

Anotace: (bux.cz)
Drakova přísaha je samostatná povídka přidružená k cyklu Škola noci, věnovaná osudům jedné z jejích postav, bojovníka a učitele šermu Draka Lankforda. Odehrává se v devatenáctém století a vypráví o zapuzeném synovi anglického šlechtice, jenž se stal upírem, odešel do Ameriky a poznal svou budoucí manželku Anastasii. To z lásky k ní kdysi odpřisáhl, že bude svou nezřízenou sílu krotit milosrdenstvím. To pod vlivem této přísahy daroval život podivnému havranovi s lidskýma očima. Avšak nyní - tváří v tvář událostem odehrávajícím se v současnosti - svůj slib odvolává a nahrazuje novým: že už nikdy nikoho neušetří…


Nejlepší knižní hrdinové 2012

19. ledna 2013 v 16:01 | Kane |  Unboxingy a jiná videa
Ahoj!
Tohle video sem sice dávám pozdě, ale lepší pozdě než nikdy. Tohle světlo není nejlepší pro natáčení, když máte nekvalitní kameru, ale snad je to lepší než to předchozí. :) Doufám, že se bude líbit a napište mi i vaše oblíbené knižní hrdiny. :)
Tenhle skvělý projekt má na svědomí Dý.
PS: Nějak mi nedošlo, že ta hudba bude slyšet.

Kane

Recenze I Hra lží

9. ledna 2013 v 17:04 | Kane |  Mám přečteno I Recenze
Autorka: Sara Shepardová
Počet stran: 215
Díl: první
Překlad: Michaela Krýslová
Nakladatelství: BB/art

Anotace: (bux.cz)

Tajemství, lži a děsivé následky
Měla jsem život, pro který by člověk byl schopen i zabít. Pak to někdo udělal. Nejhorší na tom být mrtvá je, že už nemáte pro co žít. Žádné líbání. Žádná tajemství. Žádné drby. Z toho by většina holek měla druhou smrt. Ale já naštěstí dostala něco, co nikdo jiný nemá - představení na přidanou - a to díky Emmě, své znovunalezené sestře, se kterou jsem se ani nestačila sejít. Emma se nyní zoufale snaží zjistit, co se mi stalo. A jediný způsob, jak to vypátrat, je být mnou - vklouznout do mého starého života a po
kousíčkách ho skládat dohromady

Nejlepší knižní hrdinky 2012

5. ledna 2013 v 15:21 | Kane |  Unboxingy a jiná videa
Po dlouhé době video. :) Snad se to dá poslouchat. Jinak tenhle skvělý projekt má na svědomí . No a zítra (snad) nejlepší knižní hrdinové, kterých je také požehnaně. A omlouvám se za kvalitu, málo světla dělá svoje.
(Jako vždy, úžasná miniatura. :D)


Určitě mi napište, jaké jsou vaše oblíbené hrdinky! :)

PS: Byl jste teď někdy někdo na blog.blog.cz? Komentáře jsou moderovány a komentáře ke změně vzhledu hl. stránky blogu smazány. :D Takhle končí blogerské povstání.
Kane

Výherce I Novoroční soutěž

1. ledna 2013 v 17:35 | Kane |  Soutěže
Ahoj,
nebudu to zbytečně protahovat. :) Dnes o půlnoci měla končit moje historicky druhá soutěž. Ale protože zítra se budu především učit, rozhodla jsem se ukončit ji o pár hodin dříve. Předpokládám, že už se stejně nikdo nezapojí. Doufám, že to nikomu nevadí.
Zapojilo se vás 28. Děkuji všem, co soutěž někde sdíleli. Taky děkuju za pěkné vzkazy. Vyhodnotil to random.org (ano, konečně jsem se naučila to napsat správně :D).
Tak a to je nejspíš vše. Pokud se dostanu na gympl, udělám další soutěž, a tak oslavíme jíž druhé narozeniny blogu. :)

No a pod tímto skvělým čísilkem se ukrývá:

Melissa

Gratuluji! :) Jdu odeslat email a výhru se pokusím poslat co nejdříve. Dyžtak prosím za trpělivost. :D
Kane
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane