Knižní hop - Šťastně až na věky

15. listopadu 2012 v 1:00 | Kane |  Soutěže
Historicky první soutěž vůbec. Nikdy jsem tady žádnou nepořádala, takže se omlouvám, pokud budou nějaké problémy. (Hlavně z těch HTML kódů jsem zmatená :D)

Soutěž pořádá Syki.
Tématem je tedy šťastně až na věky. Budeme soutěžit o knihu 7 dní hříchů. Toho, že to má být tématická kniha jsem si všimla až později, ale to vůbec nevadí. Já jsem totiž strašně ráda, že tato kniha vyšla. Možná nebude mít úplně šťastný konec (tuším to.. ale třeba se pletu), ale tento typ literatury se mi líbí. :) A spoustě z vás určitě také.
Knihu věnovalo nakladatelství Fragment, za což moc děkuji! :)
Soutěží se od 15. 11 - 25. 11 2012. Budu moc ráda, když dáte o soutěži vědět dále. :)
PRAVIDLA:
1) Formulář smíte vyplnit pouze jednou
2) Po uveřejnění výsledků má vítěz dva dny na to, aby odpověděl, jinak bude vylosován někdo jiný
3) Soutěžte si od jakéhokoliv věku, stejně se mi nikdo nezaručí, že jste se zeptali rodičů, ale až vám někdo bude nadávat, že vám zase přišel balíček, nebude to na mě ( :D Vlastní zkušenosti..)
4) Soutěž pouze pro Česko nebo Slováky s českou doručovací adresou, ostatním se omlouvám
5) Vstupujete do soutěže zasláním povídky, básně, úryvku...

Výsledky budou zveřejněny nejpozději 30. 11 :))

Odhopkejte si na další soutěž :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bastera Bastera | Web | 22. listopadu 2012 v 22:00 | Reagovat

Děkuji za komentář :) Kéž by nějaký hnus pomohl :) No já právě viděla, že každý spolupracuje s Fragmentem i někteří, kteří nemají moc dobré recenze atd, tak jsem si řekla, že to zkusím taky :) Mě teda zase ta Pýcha, předsudek a zombie docela vyděsila, bojím, že to bude nepěkné utahování, tak mi pak dej vědět, jaké to bylo :D Teď jsem nekoukala, ale už jsem to viděla jednou, moc pěkný film :) Jinak jsi psala v soutěži, že Tě čekají přijímačky, testy atd, co studuješ? A kam se chystáš na přijímačky?

2 Kane Kane | Web | 23. listopadu 2012 v 16:12 | Reagovat

[1]: Zatím jsem na základce. :D :) Ale chystám se na gympl. Docela se toho bojím. Říká se, že je to první zkouška života. Jestli jinezvláznu, tak jsem v háji. :D :) No a nevím, kdy se k té knize dostanu, ale určitě ti dám vědět. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane