Knihy mi daly... I 8. 8

9. srpna 2012 v 20:00 | Katie
Tento článek měl vyjít již včera, ale nějak jsem to nestihla.
Jde o středeční meme pořádané Kacennkou. Máme se zamyslet nad tím, co nám knihy přinášejí.

EMOCE
Nedávno jsem se s někým pohádala a ten někdo mi vmetl do tváře, jaká jsem, co cítím. Když jsem o tom tak přemýšlela, samozřejmě jsem se okamžitě dostala ke knihám a porovnávala to se scénami, které jsem četla. Díky knihám jsem se naučila luštit různé emoce ostatních lidí. Rozpoznávám různé úsměvy, sklony hlavy, pohyby obočí a úst. Díky knihám jsem se i více zaměřila na svoje emoce, pocity a více se v sobě díky tomu vyznám. Lépe dokážu vyjádřit pocity v písmenkách než jen představách. Kdybych nečetla, asi bych nedokázala popsat ani jednu emoci. Od té doby, co jsem začala psát příběhy, mi to jde lépe a lépe a za to děkuju knihám, které jsou nacpané emocemi a skvělými, citlivými postavami.
PS: Tohle je asi poslední článek do tohoto meme, nic už mě asi nenapadne, pokud jo, určitě se ozvu. Ale samozřejmě se můžete přidat i vy.
PPS: Jiné slovo než emoce a pocity mě nenapadá, proto se omlouvám za opakování slov. :D
Katie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane