Kdo přežije Sloup? No přece já! I Tábor 2012

22. července 2012 v 14:20 | Katie

30. 6 - 14. 7 2012 - Sloup - rekreační středisko Čermák


Nastěhovaly jsme se do chatky S, což je zázrak sám o sobě, protože tam ještě nikdy nikdo nebydlel, alespoň co se tábora týče. Byly jsme tam 4 holky. Moje spolužačka Zuzka, nejstarší účastník Bětka a její sestra Anička. Já tam byla druhá nejstarší. Bála jsem se, že si kvůli tomu tábor neužiju, ale bylo to perfektní. Bylo sice pár chvil, kdy bych se na všechno vykašlala a jela se domů opalovat, ale nakonec jsem ráda, že jsem zůstala.

Téma bylo: Kdo přežije Sloup. Pokud se koukáte občas na cool, dávají nebo dávali tam nějaké ty soutěže Kdo přežije a teď nějaký název ostrova apod. Měli jsme kmenové rady a lucerničky, které znázorňovaly náše životy. Kdykoliv někdo vypadl, zařadil se do poroty a měl možnost hlasovat o osudu dalšího odpadlíka.

Měli jsme také 4 kmeny. Voda, vzduch, oheň, země. Já byla voda. V týmu jsem byla s prcky, a tak jsem se stala jejich "vůdcem". Pořád se na mě obraceli, bylo to tak pěkný. :) Vymysleli, že se budeme jmenovat Delfíni. Není to žádné extra jméno. Žraloci by byli asi lepší, protože ti jsou aspoň trochu nebezpeční. :D Každopádně náš tým skončil poslední. Kdykoliv se jen stalo, že jsme náhodou vyhráli nějakou celotáborovku, vždy jsem na to doplatila.

Z tábora jsem se totiž nevrátila celá. Zůstalo tam několik kapek mé krve a kůže. Poprvé jsem chtěla zvýšit náš náskok, takže jsem běžela co nejrychleji. Bohužel jsem to neubrzdila a srazila se s plotem. Zlomila jsem se v zádech a modlila jsem se, abych si něco neudělala s páteří. Když jsem se potom podívala na své nohy, vážně jsem se naštvala, protože jsem si už potřetí za 3 měsíce odřela levé koleno na tom samém místě. Mohla jsem se už jen smířit s faktem, že tam už navždy budu mít narůžovělé kolečko, tedy jizvu. Potom jsem se kvůli tomu ani nemohla koupat, zdravotnice se bála, abych nechytla nějakou infekci.

Když si k odřenému koleni potom přidáte zhruba 15 cm velkou modřinu na pravém stehně, vypadá to vážně úžasně. Obzvláště když jste v plavkách.

Abych to trochu zkrátila. Další úraz přišel při Přežikonu. Pokud by někoho zajímalo, co to je, pište do komentářů. Tam jsem zakopla o jednoho hráče a sjela pravou nohou po štěrku. O šutr jsem si rozsekla koleno - 3 cm do hloubky. Skončila jsem na chirurgii a špatně mi to ošetřili. Budu z toho mít obrovskou jizvu. Je jasný, že by tam nějaká byla na 100%, ale ne takováto.

Stezka odvahy, jedna věta: Jeden trapas za druhým. Byly jsme s Aničkou nejhorší. Hodily jsme hubu a řvaly na celý areál. Divím se, že z nás ti vedoucí neumírali smíchy.

Přežila jsem. Vyhrála jsem celotáborovku. Přežila jsem Sloup. Možná kvůli všem těm nepříjemnostem apod., ale je fakt, že jsem se opravdu snažila. Všichni tam byli moc fajn a i když jsme jako Delfíni prohráli, i tak si myslím, že jsme vyhráli, protože nám párkrát ukřivdili. Navíc jsem měla v týmu ty nejmenší děti. I když jsme se všichni moc snažili, nestačilo to. :)
Katie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hráblík=) Hráblík=) | Web | 22. července 2012 v 16:30 | Reagovat

Ty jsi byla vlastně takovje vedoucí :))
To je moc hezký starat se o ty prcky :D mě to vždycky bavilo :D
Jinak Přežikonsnad přežili všichni, kromě tvého kolena? ;)
Jizva se třeba časem ztratí ;) a když ne, tak máš válečnickou památku ;)
Jinak blahopřeji k výhře! :)

PS. Ozval se mi zájemce o Eragona a nabídla by Ti aji Školu noci, ale ve slovenštině ... což asi nebudeš chtít že? ;)

2 Hráblík=) Hráblík=) | Web | 23. července 2012 v 10:57 | Reagovat

Jojo není to jeden díl :D
No možná to trochu mate ty vztahy a tak.. ale přece jenom je to krásnej příběh! :)

Už se Ti ozval Fragment? ;)

A filmy se povedly ;) to máš pravdu, řekla bych, že jsou líp zpracovaný než Hunger Games ;)

3 Hráblík=) Hráblík=) | Web | 23. července 2012 v 11:23 | Reagovat

Třeba jim to dojde ke konci ;) ten email :)
No vidíš, to se Ti za chvilku ozvou, že Tě berou :) !
Jinak jsem se dívala na vydavatelství a tady jsem našla tu knížku dnem i nocí ;) Tak se podívej co vydávají a kdyby se Ti ty knížky líbili, tak jim zkus taky napsat ;)
určitě se Ti ozvou :)

http://baronet.cz/index.php?route=common/home

4 Ells Ells | Web | 23. července 2012 v 11:36 | Reagovat

Princezniny deníky mají ve skutečnosti 10 dílů. :-D A dnem i nocí, jo? Slyšela, nečetla. A o té druhé ani nevím. :-D  8-O

5 Ells Ells | Web | 23. července 2012 v 11:46 | Reagovat

Ahá! Levné knihy! Tak proto! Škoda, že jsem to prošvihla. :-( A ano, Ztracené dny je první díl, další je Divná a divnější a potom Temno (kruci, já ten třetí díl tak chci, i když mám ke čtení tak velkou hromadu knih! :-D ).

6 Rodaw Rodaw | E-mail | Web | 24. července 2012 v 10:34 | Reagovat

Tak to jsem moc ráda, že sis to užila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane