Duben 2012

Pro nás jste mistři ♥

20. dubna 2012 v 14:29 | Katie
Ahoj! :)
Chyběla jsem vám? :D
No, po 14 dnech se zase hlásím. Ale neradujte se, mám to dovolený jen na dva dny. Chtěla bych tu nějak shrnout, co se dělo. :)
Někteří z vás možná vědí, že Kometa Brno se dostala do play off. Zápasy jsem byla sledovat s kámoškou na náměstí Svobody. Musím říct, že z toho mám takový různorodý pocity. :D Pěkně jsem ze sebe dostala všechny ty "debky", když jsem fandila, zpívala, tleskala a skákala. Byla to skvělá atmosféra. Obzvláště včera, kdy bylo jasné, že to Kometa prohraje a všichni začali křičet: "Pro nás jste mistři." To nás s kámoškou dostalo. :) Škoda jen, že to pár lidí kazilo. Už na první pohled bylo vidět, že se jdou spíše opít a na nějaké fandění kašlou. Nejlepší bylo, když jsem viděla ty třináctiletý, zhrbený holky, jak pijou rum s kofolou a do toho kouří a křičí úplný hovadiny. Říkala jsem si, že tak dopadnout fakt nechci.
Skvělý byl i moderátor. Strašně jsme se nasmály při soutěžení. Některé ty odpovědi stály za to. Nebo když se ztratil jeden kluk. Příjmení bylo Salát. "Tak, Saláte. Máš rád salát?" "Jasně." "A jaký?" Dlouhá puza. "Ovocný." "A co se do něj dává?" "Zelenina." :D Za moc. Nebo: "Ty seš vážně Salát?" "Jo." "Si z tebe všichni utahují, co?" "Jo." "A mají tak blbý kecy jako já, že?" "Ne."
Ten kluk si to tam totálně dával.
Nebo se ptali ženský, kolik projedete litrů benzínu, když jste projeli Afriku. "Třicet."
"Jaký byl nejplodnější hráč Komety?" "Kometa." :D
Moc jsem si to tam užila. Kolikrát se mi tam fakt nechtělo, ale za tu třetí třetinu to stálo.
Teď ke třídním schůzkám. Neberte to tak, že bych měla nějak špatný známky, ale oproti mýmu normálu... No vychází mi šest dvojek, takže mám "zaracha" dokud si neopravím známky. A to prosím i na čtení. Takže otázka je, jak mám přečíst těch 10 knih za měsíc? Navíc já jsem takový závislák. Jsem si říkala, že mi to nemůžou udělat. No, udělali.
U nás ve škole máme teď projekty. Jeden z nich je i na LOH, co budou v Londýně. Takže sháníme informace, vyrábíme výzdobu. Aspoň trochu oddech, i když teď je to samá písemka. Kdo by to byl řekl, že vyskloňovat cizí jména bude takový problém?
Modlite se za mě, ať mám z matiky za jedna. Jinak to bude moje smrt.
Zítra půjdu plavat. Se těším. :)
Jinak mám v plánu dohnat věci, které jsem nezvládla. Přednastavím článek na středu (25. 4 2012), protože to už bude přesně rok, co na tomto blogu bloguju. :) Potom chci zkouknout poslední dva díly Upířích deníků, Camp-Rock, RRRRrrrr. Dopsat kapitoly svý knihy... Atd. :) Do soboty jsem tu, takže pište, kdyby něco :)
To bude asi vše.
Katie

Knihovnička

1. dubna 2012 v 18:30 | Katie |  Kouzelná knihovnička
Tak se mi povedlo vypustit, že je dnes 1. dubna - Apríla... Jak se mi to mohlo stát? :D
Každopádně jsem se dneska prohrabávala knihovničkou. Nestačila jsem se divit. Protože si většinu knih půjčuji, není zrovna skvělá. Když k tomu přičtete, že do knihovny přidávám zhruba od 9. let a většinu z toho jsem si nekupovala sama, vyjde vám z toho fakt hrůza. :D Polovina jsou dívčí románky - některé jsou ale opravdu nádherné - a další jsou dětské nebo knihy o koních - milovala jsem je (dobře, miluju je).
Mám takový dojem, že jen co dostanu nějaký větší obnos peněz, povalím do knihkupectví nebo do e-shopu. Trochu mi vadí, že většina knih je na několik dílů. Vypadá to blbě, když nemáte všechny.
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane