Březen 2012

Já?.. Jsem v háji

30. března 2012 v 20:30 | Katie
Ahoj.

Dlouho jsem tu nebyla - měla jsem zaracha.
Podle názvu článku jste asi postřehli, že mi není zrovna hej. Něco se děje a nevím co. Užírá mě to. Někdy mám pocit, že mě to sežere.
Vážně se snažím zjistit, co dělám špatně, ale nějak mi to nejde. Přijde mi, že si s nikým nerozumím.
Jako bych měla milión nemocí a přitom žádnou. Ve škole je mi střídavě teplo a zima, jsem bledá, motá se mi hlava a je mi na omdlení. Sotva přijdu dom, je to lepší. Přijde mi, že jsem všem jenom na obtíž. S holkama se moc

nebavím. Některou z těch holek bych nejradši roztrhala na kusy, aby mi už dala pokoj. Dřív jsem se nějakým poznámkám na mou adresu jen smála, dneska mě pěkně štvou. Hlavně tento týden. Nenašel se den, kdy bych se nenaštvala, jen co jsem tu dotyčnou uviděla.
Doma to taky není zrovna růžový. Slýchám pořád jen samý, že se chovám divně. "Co ti je?" slýchávám pořád. Vím, že se něco děje, ale já prostě nevím co. Moje chování je prý mrzí. Dostalo se to tak daleko, že kdykoliv vejdou ke mně do pokoje, začínám v duchu obracet oči a připravovat se na další přednášky. Nedokážu na ně promluvit normálním tónem hlasu.
Nejradši bych od všeho utekla. Tak strašně mě všechno unavuje. Připadám si, že mi chybí energie. Ale spánkem ji nějak nemůžu dobýt. Tak co mi sakra je?
Zažil to už někdo?
Já si připadám bezmocná. Přijde mi, že mě všichni jenom otravujou... Zná někdo zázračný lék na neexistující nemoc?
Já ani nevím, jak to celý pořádně vyjádřit. Na to neexistuje slovní zásoba. Jenomže, jak chcete něco vyjádřit, když ani nevíte, co vás žere?
Katie

Jsem slovní neštěstí.

23. března 2012 v 19:19 | Katie

Čaukýs! :)
Jsem slovní neštěstí. Nebo možná Slovní neštěstí.
A věřím, že nejsem jediná. :D
Nevím proč, ale kdykoliv mluvím o tom, že jsem tam nebo támhle hodila držku, vždycky ji při těch slovech hodím. O jednom momentu už jsem vám tu vyprávěla v článku Když zápasíte s ledem. S kámoškou jsme se bavily o tom, že hodím hubu a že to bude brzy. Se slovy: "Proč?" jsem zakopla o zoubky bruslí a hodila hubu. :D Tentokrát jsme byly na kolečkových bruslích. Zrovna jsme přejížděly přes nerovný přechod. "Hele, tady jsem posledně málem hodila hubu, co?" zeptám se jí. No neztratím rovnováhu? Musel na mě být vtipnej pohled. :D Ruce jsem tahala pomalu po silnici, abych to vyrovnala a nespadla. To by bylo fakt vtipný... Všude ty auta. :D
Taky jsem už jednou málem skončila s rozdrcenou nohou. Na začátku přechodu mi podjela brusle a já začala padat. Všude jezdily auta. Kdyby mě kámoška nezachytila, tak mám asi po noze. Její první slova byla: "Ježíš, sorry, já ti sáhla na kozy." :D Mi zachrání nohu a řekne takovou blbost. :D Mám dojem, že můj život je pořád nějaký nebezpečí. A to už delší dobu říkám, že mě jednou něco zajede.
Dneska jsem taky zažila pár vtipných hlášek. Nevěřili byste, jak může být španělštinočeština a francouzštinočeština vtipná. :D
Je vidět, že na kluky leze jaro. :D Dneska jsem zjistila, že se baví jen o třech věcech. Auta, sex a chlast. Vážně zajímavé... Děkuju, že dokážu všechno pouštět jedním uchem tam a druhým ven. :D
Krom veselých chvil tu jsou i ty horší... V poslední době jsem nějak mimo a připadám si jak na horské dráze. Jednou nahoře a pak zase dole. Navíc jsem v poslední době trochu výbušná a náladová. Dokáže mě rozhodit jedna jediná věta a já vyletím. To se mi nikdy nestalo. No, ale všechno je jendou poprvé, co? Snad to brzy přejde.. :)
Dneska konečně pátek! Myslela jsem, že ten den nikdy nepřijde. Opět žiju jenom z víkendu na víkend a na školu totálně kašlu. Moc se to nevyplácí. Nějak se mi to učení hromadí. Taky tak nenávidíte, když vám jednička uteče o jeden bod?
Nedávno jsme psali matematický test - Klokánek. Můj učitel mě tam donutil jít, abych si to prý zkusila kvůli přijímačkám, i když ví, že já žádná matematická hlava nejsem. :D Měla jsem myslím 26 bodů. Byla jsem 12. Můj rekord! Už nejsem předposlední ale předpředposlední. :D Tleskat nemusíte.
Tak jsem se po delší době zase trochu vypsala. :D Je to jen zlomek toho, co prožívám... Co vaše dny? Taky je u vás tak nádherně?
PS: Úplně jsem věděla, že mě fotí, no. :D Ale vznikly z toho zajímavý fotky. :) Na bruslích asi fakt vypadám jak debil. :D
Katie
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane