Moje VÝSTAVA ♥

21. května 2011 v 15:50 | ♥__Katie__♥
Začala bych omluvou. Omlouvám se, že jsem tu včera nebyla, ale šla jsem nakupovat (mám dvoje šaty a komu se nelíbí, ať mi políbí pr*el! :D). Dále bylo nádherně! Znáte mě, když svítí slunku, neznám se. Přiznávám, že na blog jsem si vzpomněla až večer, ale to už bylo pozdě.
Dneska jsem byla na výstavě. Možná o tom víte, ale chodím na ZUŠ (základní umělecká škola Zbyňka Mrkose). Tradičně jsme měli další výstavu. Naše skupinka dělala abstrakci a ti, kteří ji nedělali, měli na výstavě anděli nebo něco jiného z abstrakce. Každopádně mě celkem mrzí, že tam mám abstrakci a ne nějakou temperu- zátiší nebo studijní kresbu. No, co nadělám? Dám vám semka pár obrázků. Každopádně výstava je v Brně- na výstavy moc nechodím, ale když se jedná o mou výstavu? ;)
---->> Sakra! Ono pršííí!! ://// <<----
Hřmííí... bojímm..:D :( To sou rany jak z děla :D


Moje trochu nepovedené dílo... Nevím, jde mi více studijní kresba, ale zase tohle je výtvor mé fantazie ♥ No co.. lepší už to nebude :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane