Miluju snění! ♥

12. května 2011 v 19:10 | ♥__Katie__♥
Miluju snění! ♥
Klik na celý článek ♥

Ráda se zasním i v těch nejméně se hodících situacích. Když si vzpomenu na nějaký sen, který se mi zdál, okamžitě se mi vylepší nálada. V poslední době mám strašně vtipný sny, vůbec jim nerozumím. V posledním, co si pamatuju, jsem byla asi špionka s nějakou holkou, kterou vůbec neznám (ani v reálu). Prolízaly jsme jakýsimi rourami (připadalo mi to jako budoucnost). Všechno okolo nás vypadalo vyspěleji :D Nejlepší bylo, když jsme dolezly do jakýsiho bytu a byli tam nějací chlápci, kteří se okamžitě pžeměnili na prase, býka a ještě něco... Chápete to? Já teda vůbec. Je zajímavý, jak vám v tu dobu přijde ten sen úplně smysluplný. Ale myslím, že mám zhruba představu, proč se mi zdál.. V poslední době mám sny hodně ovlivněny touhami, představami a dalšími věcmi. Např. když přemýšlím o mém příběhu o upírech, tak se mi o těch postavách zdá. Akorát, že jsou v mém světě s mými kamarády.
Asi každý miluje snění. Můžete si fantazírovat a nikdo vám v tom nebrání. Neřekne vám, že jste padlí na hlavu a že vymýšlíte nesmysly. Díky snění se ponoříte do světa fantazie a báječně si odpočinete. :) ♥ Tedy pokud to není nějaká noční můra, která opravdu není příjemná. V prosinci jsem měla noční můru, kterou si pamatuji doteď. Byli jsme s kámoškami na procházce a najednou se za námi objevila holka celá v bílém. Nevšímaly jsme si jí. Ale pak nám do krku začala házet ostrý a železný trojúhelníčky. V tu chvíli jsme pochopily, že je nebezpečná. Rozeběhly jsme se a před námi se objevilo hřiště. Vylezla jsem na něj i se svou kámoškou Mončou a otočila se, jestli jde za námi i Anička. Jenomže tu dostala (hodila po ní coca-colu :D) a zabila ji. Bylo to strašně divný a úplně mi je z toho snu špatně, protože jsme se tam honily, dokonce se mi ztratila i Monča, měla jsem strach, že mě taky dostane a zabije....
Naštěstí jsem se probrala. Radši mám hezké sny ♥ ale to asi každý.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 original---girl original---girl | Web | 12. května 2011 v 19:45 | Reagovat

Máš skvělé sny.. Mě se poslední dobou zdají hlavně o profesorech ze školy a takové kraviny..:D Ještě se mi nikdy nezdál nějaký fantazi.. Spíš ty horory a reálné věci..:D a co jinak jak se máš..?

2 weshowyouourlife weshowyouourlife | 12. května 2011 v 21:25 | Reagovat

Pěkný no a to mi ani neřekneš co se mi stalo beru?? Tos jako jediná přežila bo co :D

3 Tyrkysová P!nk Tyrkysová P!nk | 13. května 2011 v 6:53 | Reagovat

ten kůň je bóóóží... :) to je fakt ale mě se teď zadají spíš romantický sny... :D :D ale ne perverzácký... :D

4 moniq moniq | Web | 13. května 2011 v 16:09 | Reagovat

jak ráda bych se včarovala na tu pláž za tím koněm ... snění ♥ :))

5 Katie Katie | 14. května 2011 v 12:57 | Reagovat

[2]: Moničko, ty ses mi ztratila asi si taky zdechla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane