Duben 2011

Hokej ♥

30. dubna 2011 v 22:19 | ♥__Katie__♥
Tak jo, poprvé za život sleduju hokej a musím říct, že je to velmi napínavé! "My chceme góóol!!" A chceme vyhrát ! :) Myslím, že se to koukání vyplatí, doufám, že vyhrajeme.. ! Musíme! :) Jinak na facebooku si můžete zapnout profilovku s plackou HOŠI DO TOHO :) No nic, jdu se koukat a fandit a taky nadávat na ty blbce, co nám pořád fajlují naše hokejisty, naše HVĚZDY. Kdo sleduje, koment :) ;)U tatínka

30. dubna 2011 v 11:59 | ♥__Katie__♥
Jsem u tatínka, za chvilku se vrátí brácha se psem a dáme si obíídek.. ♥ Mňaaam... No a potom pojedeme asik na přehradu, takže se omlouvám, ale dneska moc článků nebude. Jinak vás prosím, abyjste se podívali na tu první kapitolku. Nikdo mi tam zatím názor nenapsal a já jsem strašně zvědavá na vaše názory, takže prosííím... :)
Jinak nějaký článek bude možná večer (teda pokud mě brácha nechá na pc) :// Takže čauky :)

Hrozná noc ://

30. dubna 2011 v 9:39 | ♥__Katie__♥
To byla zase noc... Nemohla jsem vůbec usnout, tak jsem si vzala sluchátka a pustila si hudbu. Tak si tak poslouchám a za chvilku slyším divný zvuky. Úplně mi z toho běhal mráz po zádech..:// Bylo to jako by někdo pořád otvíral a zavíral dveře a neustále chodil po pokoji. Pak to na chvilku přestalo a za chvilku znovu :// . A jako na potvoru jsem nemohla usnout, takže to bylo ještě horší. Zkoušela jsem si zvýšit hlasitost přehrávání, ale to nepomohlo. Myslela jsem si, že to děla můj povedený bratříček, ale ten už tvrdě spal. Nejhorší na tom bylo to, že můj mozek začal fantazírovat a vytahovat všelijaký hnusný a děsivý scény. Např. z filmu Texaský masakr motorovou pilou.. Bléé viděla jsem z toho asi půl hoďky a pak jsme to s kámoškou musely vypnout, protože jsme pořád jen ječely a ječely... No zkrátka děsná noc a když se mi pak povede usnout, tak se mi zdá o nějaké princezně, černé perle a dvou rytířích :D Jo vážně miluju svůj mozek...:D

Aprílové počasí

27. dubna 2011 v 15:10 | ♥__Katie__♥
Aprílové počasí a to doslova!! Včera bylo hnusně a já si už říkala, že je to trest za to, že po celé velikonoční prázdniny bylo taaak hezky :) Chodili jsme už v šortkách a v tílkách, ale pak se to podělá a je hnusně... A dneska je zase hezky (naštěstí! (: ) ! Doufám, že to vydrží a ještě víc se oteplí, pááč mě už nebaví chodit zamotaná v mikině a budně.

Cítát :)

26. dubna 2011 v 19:00 | ♥__Katie__♥
Hopla srdíčko, hopla,
to tě jen láska do prdele kopla... :*

*Tak z tohohle nemůžu :D ... Mocný citátek :))

To byl zase den...

26. dubna 2011 v 18:30 | ♥__Katie__♥
Fakt boží den dneska.. :D Ráno vylezu, zima jak prase (nejlepší na tom je, že jsem si vzala sukni :// ). Fajn to se dalo ještě přežít, ale pak začala první hodina. Všichni jsme tam usínali, protože jsme měli angličtinu (hroznej předmět) !! Takhle to pokračovalo a pokračovalo... Potom jsem šla na něminu, kde jsme hráli tichou poštu (aspoň tohle byla sranda)... Fakt zkuste to někdy. Když vám ze školy vyjde pitomeček pitomej, tak je to celkem vtipný. Nebo taky spolužák řekl nějakou větu, která začínala na ICH BIN zbytek jsem neslyšela (slyšela jsem něco jako aspirin), tak jsem to šeptala kámošce a hádejte, co slyšela. Ich bin sperma.. jo hodně jsme se nasmáli :D ... No teďkom musím jít dělat prezentačku do infošky :// Nějak mi to nejde, nevíte někdo, jak na video? :D (Dneska mi hrozně hrabe, takže to neberte moc vážně..) Jinak, jakej byl váš první den ve škole po velikonočních prázkách? ;))
Všechny texty (kromě anotací) jsou v mém vlastnictví. Přísný zákaz kopírování veškerých textů a fotografií. Na obrázky, které nejsou moje, stačí kliknout a dostanete se ke zdroji. Pokud naleznete obrázek bez zdroje, prosím, napište mi, pokusím se ho doplnit. Děkuji.
Kane